Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji telefonicznej Sprawdź szczegóły

Po zrobieniu badań Imu Pro i ustawieniu diety dla mojego dziecka, nadpobudliwość odeszła w zapomnienie, poprawiła się koncentracja.Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Marzena

Jestem już na ostatniej prostej czyli pozostała III faza terapii mikrobiologicznej. Efekty i poprawa stanu zdrowia jak do tej pory niewiarygodne ! Ustąpiło wiele dolegliwości, z którymi zmagałem się latami. Wszystko to dzięki temu, że przez przypadek trafiłem na stronę Instytutu Mikroekologii i postanowiłem wykonać badania.

Krzysztof

Bardzo rzetelnie przeprowadzone badania, wytłumaczone wyniki i pomocne wskazówki co do dalszego postępowania. Dzięki badaniu mogłam wykluczyć z diety szkodzące mi produkty i czuje się lepiej niż kiedykolwiek :) Po raz pierwszy w życiu nie czułam nic przy pobieraniu krwi

Sonia Rzeczkowska

Jedno z najbardziej profesjonalnych laboratoriów w Polsce. Wszystkie badania wykonane profesjonalnie we wspaniałej atmosferze. Wiele wykonanych badań. Jestem prowadzony od ponad roku i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Polecił em to miejsce wielu znajomym i nikt nie narzeka na ceny czy brak profesjonalizmu. Szczerze polecam

Krzysztof

Rok temu robiłam badania synowi na nietolerancje pokarmowe i dzięki temu wiedziałam czego unikać. Po miesiącu diety mój syn z płaczliwego chłopca z ciągłymi zaparciami i bólem brzucha stał się towarzyskim wesołym chłopcem. Co do finansów to myśle że te pareset złotych to nic w porównaniu z wydatkami na różnych lekarzy, którzy nic nie pomogli!

Franciszka

Miłe i fachowe podejście do małych pacjentów

Marcin Książczak

Po rocznej i regularnej kuracji probiotykami przypisanymi przez instytut: MOJE DZIECI JUŻ NIE CHORUJĄ. Inne dzieciaki w przedszkolu co chwila znikają z zajęć z powodu różnych chorób, a moje bez przerwy chodzą. Od prawie roku nie byłyśmy na żadnej wizycie u lekarza. Dopada je czasami katar, ale trwa dwa dni. Nie było ani razu zapalenia górnych dróg oddechowych i kuracji sterydami.

Joanna
Oddział w Warszawie