W dniach 17-30.06.2024r. z okazji Dnia Taty badania zamówisz nawet o 20% taniej

Skorzystaj

Dr hab. n. med. Jan Mazela, prof. UM

Lekarz specjalista pediatra, neonatolog

Poznań

Dni konsultacji

poniedziałek: 14:00 – 19:00

Umów się na konsultację

61 862 63 15

Informacje

Pracuje w Katedrze Neonatologii UM w Poznaniu. Posiada specjalizację z pediatrii i neonatologii. Staże specjalizacyjne odbywał w Centrum Medycznym Uniwersytetu Illinois w Chicago, potem pracował na Uniwersytecie Temple w Filadelfii oraz prowadził badania nad wziewnymi surfaktantami w Centrum Medycznym Loma Linda w Kalifornii oraz w Discovery Laboratories. W sumie przepracował w USA 11 lat. Od roku 2013 objął kierownictwo Kliniki Zakażeń Noworodka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz rozpoczął badania nad mikrobiomem jelita noworodków i ich wpływem na dalszy rozwój dzieci.
Od roku 2015 współpracuje ściśle z Instytutem Mikroekologii w zakresie diagnostyki i leczenia dzieci z IgE niezależną nietolerancją i zespołami dysbiozy jelitowej.

Do prof. Jana Mazeli możesz zgłosić się z dzieckiem z:

  • dolegliwościami ze strony układu pokarmowego np.: częstym ulewaniem, zaparciami, wzdęciami, kolkami;
  • nadwrażliwościami pokarmowymi;
  • zmianami skórnymi;
  • nawracającymi infekcjami;
  • wszystkimi niepokojącymi objawami, które wymagają konsultacji lekarskiej;
  • w celu otrzymania porady z zakresu programowania zdrowia dziecka, szczególnie u dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie, a także z problemami wynikającymi z wcześniactwa;
  • w celu kontroli stanu bioderek u niemowląt i dzieci.

Gabinet pediatryczny wyposażony jest w aparat do USG.

Potrzebujesz wsparcia?
Możesz zacząć od bezpłatnej konsultacji telefonicznej

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Codziennie, od poniedziałku do piątku możesz porozmawiać z naszymi dietetykami, diagnostami oraz innymi specjalistami. Bezpłatne konsultacje odbywają się w wyznaczonych godzinach i działają na zasadzie linii otwartej – wystarczy, że zadzwonisz w wybranym dniu do specjalisty, w godzinach konsultacji.

Sprawdź i zadzwoń