W dniach 17-30.06.2024r. z okazji Dnia Taty badania zamówisz nawet o 20% taniej

Skorzystaj

E-sklep: Badania laboratoryjne w pięciu prostych krokach

Zamów badanie
>>
Odbierz
zestaw pobraniowy
>>
Pobierz próbkę zgodnie z instrukcją
>>
Wyślij próbkę lub dostarcz osobiście
>>
Odbierz wyniki badania
Sprawdź jak wykonać badanie w swoim mieście >>

Alergie i nietolerancje

  Nadwrażliwości pokarmowe ImuPro
  Cena
  531 1971 

  Badanie nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych dostępne jest w różnych panelach, oceniających od 44 aż do 270 alergenów. Możesz wykonać je z krwi żylnej lub włośniczkowej z palca. Wybierz wariant badania odpowiedni do Twoich potrzeb.

  Total IgG
  Cena
  41 

  Badanie całkowitego poziomu przeciwciał w klasie G - IgG. Należy je wykonać przystępując do badania nadwrażliwości pokarmowych ImuPro, w przypadkach, w których całkowita ilość przeciwciał IgG może być zmieniona, takich jak: choroby autoimmunologiczne, leczenie onkologiczne, immunosupr

  DAO we krwi
  Cena
  199 235 

  Badanie poziomu enzymu oksydazy diaminowej (DAO) służy do diagnostyki nietolerancji histaminy. Dostępne w dwóch wariantach - z krwi żylnej i włośniczkowej. Obniżony poziom DAO powoduje problemy w tolerowaniu histaminy i może prowadzić do dolegliwości skórnych, jelitowych, czy migren, zwi

  Histamina w kale i jelitowa produkcja histaminy
  Cena
  399 

  Histamina może być dostarczana do organizmu z jedzeniem, a także wytwarzana wewnętrznie przez niektóre gatunki bakterii jelitowych. Badanie poziomu histaminy w kale oraz wykazanie czy mikrobiota jelitowa stanowi dodatkowe źródło histaminy w organizmie jest pomocne w diagnostyce nietolerancji

  Panel X–atopowy–30
  Cena
  220 

  Badanie alergii natychmiastowej IgE-zależnej na 30 alergenów wziewnych i pokarmowych, z krwi żylnej. Dedykowane dla osób z atopowym zapaleniem skóry, objawami alergii na pokarmy i w okresie pylenia. Pozwala monitorować rozwój tolerancji i podjąć decyzję o celowanej immunoterapii swoistej.

  Panel X-pokarmowy–30
  Cena
  220 

  Badanie alergii natychmiastowej IgE-zależnej na 30 alergenów pokarmowych, z krwi żylnej. Dedykowane dla osób z objawami alergii na pokarmy. Pozwala monitorować rozwój tolerancji i podjąć decyzję o celowanej immunoterapii swoistej.

  Panel X-wziewny–30
  Cena
  220 

  Badanie alergii natychmiastowej IgE-zależnej na 30 alergenów wziewnych, z krwi żylnej. Dedykowane dla osób z objawami alergii w okresie pylenia, a także na roztocza kurzu, grzyby, naskórek psa, kota i konia. Pozwala monitorować rozwój tolerancji i podjąć decyzję o celowanej immunoterapii

  Panel mleko + gluten
  Cena
  115 

  Badanie alergii natychmiastowej IgE-zależnej względem komponentów (składowych) mleka i glutenu, z krwi żylnej. Diagnostyka komponentowa pozwala precyzyjnie dowiedzieć się, jakie składowe mleka są odpowiedzialne za reakcję alergiczną.

  Test ALEX
  Cena
  1250 2099 

  Dokładna i szeroka diagnostyka alergii IgE-zależnej, z krwi żylnej. Sprawdza alergie na 295 komponentów alergenowych: 178 molekuł i 117 ekstraktów alergenowych, a także całkowite stężenie przeciwciał IgE. Badanie dedykowane osobom kwalifikowanym do celowanej immunoterapii swoistej.

  Genetyczna diagnostyka nietolerancji fruktozy i laktozy
  Cena
  450 

  Badanie predyspozycji genetycznej do pierwotnej nietolerancji laktozy oraz wrodzonej nietolerancji fruktozy. Ocenia występowanie polimorfizmów -13910 oraz -22018 w genie kodującym laktazę oraz trzech najczęstszych mutacji: A149P, A174D, N334D w genie kodującym aldolazę B (ALDOB).

  Genetyczna diagnostyka nietolerancji laktozy
  Cena
  370 

  Badanie predyspozycji genetycznej do pierwotnej nietolerancji laktozy. Ocenia występowanie polimorfizmów -13910 oraz -22018 w genie kodującym laktazę.

  Promocja z okazji Dnia Taty

  Skorzystaj