Instytut Mikroekologii

Poznań

Dane kontaktowe

ul. Sielska 10
60-129 Poznań

biuro@instytut-mikroekologii.pl

tel. 61 862 63 15
tel. 61 862 76 04
tel. 61 862 63 35
tel. +48 538 325 843

Przyjmowanie materiału do badań

poniedziałek – piątek: 7.30 – 16.00
Przed pobraniem krwi należy być na czczo lub 3 godziny po lekkostrawnym posiłku

Pobieranie krwi dzieciom

poniedziałek – piątek: 7.30 – 14.30
Przed pobraniem krwi należy być na czczo lub 3 godziny po lekkostrawnym posiłku.

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7:30 – 17:00
Wtorek: 7:30 – 17:00
Środa: 7:30 – 17:00
Czwartek: 7:30 – 17:00
Piątek: 7:30 – 17:00

Gabinety lekarskie

Kontakt z gabinetami lekarskimi po godz. 17.00 tylko pod numerem telefonu: 538 325 843
Wejście do gabinetów po godz. 17.00 przez bramę wjazdową ul. Sielska 6 – domofon nr 16

gabinetylekarskie@instytut-mikroekologii.pl

Dział finansów i administracji

Lilianna Ludwiczak
Dyrektor ds. finansów i administracji
e-mail: lludwiczak@instytut-mikroekologii.pl
tel. 602 668 859

Barbara Budzińska
Pracownik administracyjny, zakres działań: rozliczenia finansowe i faktury
e-mail: administracja@instytut-mikroekologii.pl

Ewelina Brzuska
Koordynator ds. recepcji
e-mail: rejestracja@instytut-mikroekologii.pl

Dział nauki i promocji

Dr n. med. Anna Bartnicka
Dyrektor ds. nauki i promocji
e-mail: anna.bartnicka@instytut-mikroekologii.pl

Dr n. biol. Anna M. Basińska
Specjalista ds. naukowych, zakres działań: koordynacja współpracy z lekarzami, koordynacja projektów naukowych
e-mail: nauka@instytut-mikroekologii.pl
tel. 698 926 153

Mgr Daria Kotek
Dietetyk, Opiekun klienta , zakres działań: koordynacja współpracy z dietetykami
e-mail: drzadkowska@instytut-mikroekologii.pl
tel. 882 131 072

Mgr Katarzyna Drews – Raczewska
Specjalista ds. szkoleń, Dietetyk
e-mail: katarzyna.drews@instytut-mikroekologii.pl; dladietetyka@instytut-mikroekologii.pl
tel. 518 680 970

Mgr Monika Cyprian
Położna, Specjalista ds. Szkoleń, zakres działań: koordynacja współpracy z położnymi i lekarzami ginekologami
e-mail: monika.cyprian@instytut-mikroekologii.pl
tel. 736 239 129

Mgr Zuzanna Łukaszewicz
Dietetyk, psychodietetyk
e-mail: dietetyk@instytut-mikroekologii.pl

Laboratorium

Dr n. farm Michalina Pazgrat-Patan
Kierownik Laboratorium
Specjalista Mikrobiologii Medycznej
Diagnosta Laboratoryjny
e-mail: m.patan@instytut-mikroekologii.pl
tel. 728 516 179

Mgr Aleksandra Regdos
Zastępca Kierownika Laboratorium
Diagnosta Laboratoryjny
e-mail: aleksandra.regdos@instytut-mikroekologii.pl
tel. 608 263 260

laboratorium@instytut-mikroekologii.pl

Instytut Mikroekologii

Warszawa

Adres

Szpital Św. Elżbiety
ul. Goszczyńskiego 1
02-616 Warszawa

e-mail: warszawa@instytut-mikroekologii.pl

tel.+48 504 421 420

Przyjmowanie materiału do badań

poniedziałek, wtorek, środa: 9:00 – 14:00
Przed pobraniem krwi należy być na czczo lub 3 godziny po lekkostrawnym posiłku.

Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek, środa: 9:00 – 15:00

Instytut Mikroekologii Poznań

Instytut Mikroekologii Oddział w Warszawie

Oddział w Warszawie