Kochaj się bezpieczenie! Odbierz nawet 20% rabatu na badania patogenów przekazywanych drogą płciowąSprawdź

Instytut Mikroekologii

Poznań

Przyjmowanie materiału do badań

Pobrania krwi:
poniedziałek – piątek: 7.30 – 15.00
Przed pobraniem krwi należy być na czczo lub 3 godziny po lekkostrawnym posiłku

Przyjmowanie materiału do badań:
poniedziałek – piątek: 7.30 – 15.00

Pobieranie krwi dzieciom

poniedziałek – piątek: 7.30 – 14.30
Przed pobraniem krwi należy być na czczo lub 3 godziny po lekkostrawnym posiłku.

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7:30 – 17:00
Wtorek: 7:30 – 17:00
Środa: 7:30 – 17:00
Czwartek: 7:30 – 17:00
Piątek: 7:30 – 17:00

Gabinety lekarskie

Kontakt z gabinetami lekarskimi po godz. 17.00 tylko pod numerem telefonu: 538 325 843
Wejście do gabinetów po godz. 17.00 przez bramę wjazdową ul. Sielska 6 – domofon nr 16

gabinetylekarskie@instytut-mikroekologii.pl

Dział finansów i administracji

Lilianna Ludwiczak
Dyrektor ds. finansów i administracji
e-mail: lludwiczak@instytut-mikroekologii.pl
tel. 602 668 859

Barbara Budzińska
Pracownik administracyjny, zakres działań: rozliczenia finansowe i faktury
e-mail: administracja@instytut-mikroekologii.pl

Ewelina Brzuska
Koordynator ds. recepcji
e-mail: rejestracja@instytut-mikroekologii.pl

Dział nauki i promocji

Mgr Daria Kotek
Kierownik ds. nauki i promocji, zakres działań: koordynacja współpracy, edukacja, publikacje i projekty naukowe
e-mail: d.kotek@instytut-mikroekologii.pl
tel. 662 970 624

Mgr Monika Cyprian
Specjalistka ds. marketingu, zakres działań: social media, strona internetowa
e-mail: monika.cyprian@instytut-mikroekologii.pl
tel. 736 239 129

Laboratorium

e-mail: laboratorium@instytut-mikroekologii.pl

tel. 600 424 560

Dr n. farm Michalina Pazgrat-Patan
Kierownik Laboratorium
Specjalista Mikrobiologii Medycznej
Diagnosta Laboratoryjny
e-mail: m.patan@instytut-mikroekologii.pl
tel. 728 516 179

Dr n. med. Monika Szewc
Zastępca Kierownika Laboratorium
Diagnosta Laboratoryjny
e-mail: monika.szewc@instytut-mikroekologii.pl
tel. 608 263 260

Instytut Mikroekologii

Warszawa

Adres


ul. Spokojna 5
budynek MediSpace
I piętro

e-mail: warszawa@instytut-mikroekologii.pl

tel.+48 504 421 420

Przyjmowanie materiału do badań

poniedziałek, wtorek, środa: 9:00 – 13:30
Przed pobraniem krwi należy być na czczo lub 3 godziny po lekkostrawnym posiłku.

UWAGA! Próbki do badań kału są przyjmowane tylko w zestawach udostępnionych przez Instytut Mikroekologii.

Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek, środa: 9:00 – 15:00

Instytut Mikroekologii Poznań

Instytut Mikroekologii Oddział w Warszawie

Oddział w Warszawie