Akcja dietetyczna w Instytucie Mikroekologii. Tylko w lipcu konsultację dietetyczną zamówisz za jedyne 49 zł!

Dowiedz się więcej

E-sklep: Badania laboratoryjne w pięciu prostych krokach

Zamów badanie
>>
Odbierz
zestaw pobraniowy
>>
Pobierz próbkę zgodnie z instrukcją
>>
Wyślij próbkę lub dostarcz osobiście
>>
Odbierz wyniki badania
Sprawdź jak wykonać badanie w swoim mieście >>

Alergia IgE-zależna

  Panel X–atopowy–30
  Cena
  220 

  Badanie alergii natychmiastowej IgE-zależnej na 30 alergenów wziewnych i pokarmowych, z krwi żylnej. Dedykowane dla osób z atopowym zapaleniem skóry, objawami alergii na pokarmy i w okresie pylenia. Pozwala monitorować rozwój tolerancji i podjąć decyzję o celowanej immunoterapii swoistej.

  Panel X-pokarmowy–30
  Cena
  220 

  Badanie alergii natychmiastowej IgE-zależnej na 30 alergenów pokarmowych, z krwi żylnej. Dedykowane dla osób z objawami alergii na pokarmy. Pozwala monitorować rozwój tolerancji i podjąć decyzję o celowanej immunoterapii swoistej.

  Panel X-wziewny–30
  Cena
  220 

  Badanie alergii natychmiastowej IgE-zależnej na 30 alergenów wziewnych, z krwi żylnej. Dedykowane dla osób z objawami alergii w okresie pylenia, a także na roztocza kurzu, grzyby, naskórek psa, kota i konia. Pozwala monitorować rozwój tolerancji i podjąć decyzję o celowanej immunoterapii

  Panel mleko + gluten
  Cena
  115 

  Badanie alergii natychmiastowej IgE-zależnej względem komponentów (składowych) mleka i glutenu, z krwi żylnej. Diagnostyka komponentowa pozwala precyzyjnie dowiedzieć się, jakie składowe mleka są odpowiedzialne za reakcję alergiczną.

  Test ALEX
  Cena
  1250 2099 

  Dokładna i szeroka diagnostyka alergii IgE-zależnej, z krwi żylnej. Sprawdza alergie na 295 komponentów alergenowych: 178 molekuł i 117 ekstraktów alergenowych, a także całkowite stężenie przeciwciał IgE. Badanie dedykowane osobom kwalifikowanym do celowanej immunoterapii swoistej.

  Akcja dietetyczna - skorzystaj z konsultacji za jedyne 49 zł

  Dowiedz się więcej