W dniach 17-30.06.2024r. z okazji Dnia Taty badania zamówisz nawet o 20% taniej

Skorzystaj

Mgr Daria Kotek

Dietetyk

Poznań

Dni konsultacji

wtorek

Umów się na konsultację

61 862 63 15

Wyślij e-mail

d.kotek@instytut-mikroekologii.pl

Informacje

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Dietetyka. Swoją wiedzę pogłębia nieustannie poprzez liczne szkolenia i kursy. Dzięki temu nie tylko wzbogaca, ale również ugruntowuję swoje wiadomości nt. nadwrażliwości pokarmowych oraz mikrobioty jelitowej. Specjalizuje się w dietach eliminacyjnych, posiada doświadczenie w pracy z pacjentami z nadwagą oraz otyłością. Uczestniczyła, zarówno jako słuchacz i prelegent w warsztatach, szkoleniach i konferencjach dietetycznych.

Do mgr Darii Kotek możesz zgłosić się z:

  • wynikiem badania ImuPro w celu ułożenia zbilansowanej diety eliminacyjno-rotacyjnej;
  • problemami z utratą masy ciała, nadwagą, otyłością;
  • chorobami o podłożu zapalnym w celu dobrania zindywidualizowanej diety;
  • dolegliwościami ze strony układu pokarmowego np.: zespołem jelita nadwrażliwego, chorobami zapalnymi jelit, wzdęciami, biegunkami;
  • dzieckiem z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w celu optymalizacji sposobu żywienia;
  • cukrzycą typu I i II;
  • chorobami autoimmunizacyjnymi np.: chorobą Hashimoto, celiakią, łuszczycą, bielactwem, stwardnieniem rozsianym, toczniem układowym, twardziną, reumatoidalnym zapaleniem stawów, wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego, chorobą Leśniowskiego-Crohna.
Potrzebujesz wsparcia?
Możesz zacząć od bezpłatnej konsultacji telefonicznej

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Codziennie, od poniedziałku do piątku możesz porozmawiać z naszymi dietetykami, diagnostami oraz innymi specjalistami. Bezpłatne konsultacje odbywają się w wyznaczonych godzinach i działają na zasadzie linii otwartej – wystarczy, że zadzwonisz w wybranym dniu do specjalisty, w godzinach konsultacji.

Sprawdź i zadzwoń