Akcja dietetyczna w Instytucie Mikroekologii. Tylko w lipcu konsultację dietetyczną zamówisz za jedyne 49 zł!

Dowiedz się więcej

Dobre samopoczucie i zdrowie po 50 – poznajmy je od środka

Monika Cyprian

11.10.2023

Chcemy podzielić się z Wami wspaniałą inicjatywą – „Senioralni” organizowaną po raz kolejny przez Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu!

Czym są Senioralni?

„Senioralni” to wielkie senioralne święto, festiwal uśmiechu i wzajemnych inspiracji w Poznaniu! Już po raz trzynasty październik jest miesiącem poznańskich seniorek i seniorów. Impreza jak w soczewce skupia to, co w mieście najlepsze dla seniorek i seniorów – podkreśla Jacek Jaśkowiak, Prezydent Miasta Poznania.

Instytut Mikroekologii dla seniorów

Niezmiernie cieszymy się, że w tym roku po raz kolejny dołączyliśmy do programu „Senioralnych” i możemy współtworzyć to wyjątkowe święto. Z tej okazji nasi specjaliści przygotowali wyjątkowe warsztaty edukacyjne i liczne niespodzianki.

OK Poznań – Poznańska Złota Karta w Instytucie Mikroekologii

By zwiększyć dostępność naszych badań dla seniorów, w Instytucie Mikroekologii przygotowaliśmy zniżkę -15% na wszystkie badania mikrobioty jelit i nadwrażliwości pokarmowych oraz -10%  na badanie SIBO dla seniorek i seniorów posiadających OK Poznań – Poznańską Złotą Kartę. Jest to karta dla osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają oraz opłacają podatki w Poznaniu, wydawana  od września w POK przy Poznańskim Centrum Świadczeń. Jest dostępna w wersji elektronicznej (w aplikacji) i plastikowej. Zapewnia dostęp do ofert OK Poznań – standardowych i dedykowanych seniorom.

Zapraszamy na warsztatów dla seniorów w ramach „Senioralnych”

12 i 26 października 2023r. o 17:30 rejestracja Instytutu Mikroekologii w Poznaniu zamieni się w miejsce warsztatów dla seniorek i seniorów.

Podczas warsztatów uczestniczki i uczestnicy poznają z nami od środka różne źródła dobrego samopoczucia i zdrowia, w tym mikrobiotę. Będziemy rozmawiać o tym, jak jelita wpływają na zdrowie i jak żyć z nimi w zgodzie, aby czuć się dobrze. Wspólnie sprawdzimy, co jelita mogą powiedzieć o zdrowiu i podpowiemy, jak pielęgnować wnętrze.

 

Dziękujemy naszym parterom!

Dzięki naszym partnerom seniorki i seniorzy otrzymają upominki doskonale wspierające zdrowie od środka.