Skorzystaj z darmowych konsultacji telefonicznychSprawdź terminy
  • 0

Laboratorium Instytutu Mikroekologii w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług co roku bierze udział w porównaniach międzylaboratoryjnych w zakresie wykonywanych w Instytucie badań.

W tym roku także wzięliśmy udział w corocznym porównaniu między laboratoriami z całego świata w zakresie badań nadwrażliwości pokarmowych ImuPro. Badania międzylaboratoryjne sprawdzają powtarzalność i precyzję oznaczeń, a tym samym oceniają zdolność laboratoriów do dostarczania dokładnych wyników badań swoim pacjentom.

Co roku nasze laboratorium osiąga bardzo dobre wyniki w porównaniach międzylaboratoryjnych. Bardzo miło nam poinformować, że nasze laboratorium uzyskało najwyższą wśród wszystkich uczestników ocenę –„excelent” (90,2/100 punktów)! Okazało się, że osiągnęliśmy najlepszy wynik spośród 26 laboratoriów biorących udział w porównaniu z całego świata!

To osiągnięcie jest wynikiem zaangażowania i profesjonalizmu całego zespołu naszego laboratorium, któremu serdecznie gratulujemy!

Potwierdza ono, że w laboratorium Instytutu Mikroekologii otrzymasz wyniki badań nadwrażliwości pokarmowych ImuPro opracowane z najwyższą dbałością o ich jakość.

Nasz plan udziału w sprawdzianach biegłości jest bardzo rozbudowany i dotyczy wielu oferowanych przez nas badań. Wszystkie nasze działania mają na celu przekazanie naszym Pacjentom najwyższej jakości wyników badań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Oddział w Warszawie