W dniach 17-30.06.2024r. z okazji Dnia Taty badania zamówisz nawet o 20% taniej

Skorzystaj

Kampania edukacyjna „Choroby przewlekłe – Immunologia” pod naszym patronatem

Ewa Nowak

05.04.2024

22 marca swoją premierę miała kampania edukacyjna „Choroby przewlekłe – Immunologia”, realizowana pod naszym patronatem.

Poznaj kampanię Choroby przewlekłe – Immunologia

Projekt nie tylko podnosi świadomość społeczną, ale także edukuje, omawiając różnorodne aspekty związane z chorobami przewlekłymi i autoimmunologicznymi oraz wskazując sposoby budowania odporności. Dzięki współpracy z wybitnymi ekspertami, przedstawia kluczowe kwestie profilaktyki, diagnostyki, leczenia oraz dostępu do terapii w Polsce. Publikacja omawia istotne wyzwania i codzienne problemy pacjentów zmagających się z chorobami przewlekłymi i autoimmunologicznymi, a specjaliści wskazują dostępne możliwości ich rozwiązania i poprawy komfortu życia chorych.

Kampania edukacyjna nie tylko stawia sobie za cel zwiększenie zaangażowania pacjentów w proces leczenia, lecz także dąży do rozpowszechnienia zrozumienia dla osób dotkniętych tymi chorobami.  Jej celem jest także propagowanie świadomości na temat potrzeby wsparcia dla pacjentów, eliminacja stygmatyzacji i zachęcenie do integracji w życiu społecznym.

Publikacja została wydana się z ramienia wydawnictwa Mediaplanet. Znajdziesz ją w e-prenumeracie Gazety Wyborczej, na stronach wyborcza.pl, Medonet.pl, za pośrednictwem newsletter’u MedExpress oraz na portalu byczdrowym.info

Serdecznie zapraszamy do lektury, w której nasza dr n. med. Mirosława Gałęcka przybliża temat związku alergii z mikrobiotą.

Zapraszamy do lektury!

 [vc_btn title=”Przeczytaj” link=”url:https%3A%2F%2Fissuu.com%2Fmediaplanetpl%2Fdocs%2F1704_choroby_przewlek_e._immunologia_-_marzec_2024″]