Akcja dietetyczna w Instytucie Mikroekologii. Tylko w lipcu konsultację dietetyczną zamówisz za jedyne 49 zł!

Dowiedz się więcej

Jesteśmy wrażliwi na Twoje wnętrze

Monika Cyprian

23.09.2022

Od  ponad 16 lat sprawdzamy to, co w środku każdej i każdego z Was. Ciągle rozwijamy i wprowadzamy nowe badania, aby jak najlepiej wspierać Twoje wnętrze.

Jesteśmy dla Ciebie – zapewniamy Ci darmowe konsultacje i pomoc specjalistów

Możesz korzystać z darmowych konsultacji telefonicznych z naszymi specjalistami na każdym etapie swojej drogi do zdrowia, tyle razy, ile tego potrzebujesz. Pomagamy Ci ustalić krok po kroku plan działania, odpowiednio dobrać badanie i przygotować się do niego. Jesteśmy dla Ciebie w razie jakichkolwiek pytań i w trakcie wprowadzania zaleceń w życie – sprawdź dostępne konsultacje.

Poczuj i zrozum swoje wnętrze z naszym wsparciem

Wiemy, że wśród Was są osoby, które mierzą się ze złym samopoczuciem i różnymi dolegliwościami, takimi jak: bóle brzucha, przelewanie po jedzeniu, biegunki czy zaparcia. Wykonując badanie mikrobioty jelit w Instytucie Mikroekologii otrzymujesz wyniki  i szczegółowy opis oraz interpretację. Pomagają one w prosty sposób zrozumieć to, co mówią Twoje jelita. Wyjaśniamy dokładnie, jak bakterie i grzyby obecne w Twoich jelitach, wpływają na to jak się czujesz. Po badaniu przygotowujemy dla Ciebie gotowe do wprowadzenia rozwiązania, w postaci zaleceń terapeutycznych. Dostosowujemy je do Twoich potrzeb, by jak najlepiej wspierać Twoje zdrowie.
Dowiesz się:

  • jakie szczepy bakterii prozdrowotnych stosować,
  • jak długo i często z nich korzystać,
  • co jeść, by czuć się dobrze,
  • jak karmić Twoje bakterie, odżywić mózg i jelita.