Skorzystaj z darmowych konsultacji telefonicznychSprawdź terminy
  • 0

Lekarze i inni specjaliści Instytutu Mikroekologii w Poznaniu

Na dobrze postawioną diagnozę składa się wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest diagnostyka laboratoryjna, drugim – specjalista interpretujący wyniki badań. Dobry lekarz, patrzący całościowo na objawy pacjenta to podstawa właściwego leczenia. Aby holistycznie objąć opieką naszych pacjentów, Instytut Mikroekologii oferuje możliwość konsultacji u grona najwyższej klasy lekarzy, dietetyków i innych specjalistów.

Specjaliści dla dziecka i pacjenta dorosłego

Jeśli szukasz dobrego lekarza w Poznaniu warto udać się właśnie do Instytutu Mikroekologii. Gronem naszych specjalistów, u których pacjenci mogą konsultować swoje problemy zdrowotne, przewodzi założycielka Instytutu Mikroekologii w Poznaniu – specjalista chorób wewnętrznych dr n.med. Mirosława Gałęcka. Do jej gabinetu trafiają pacjenci ze złożonymi problemami związanymi z przewodem pokarmowym, którym nierzadko towarzyszą objawy skórne, immunologiczne, problemy ginekologiczne czy nawet zmiany nowotworowe. Łączenie wszystkich tych problemów i holistyczne podejście do leczenia pacjenta to cecha zarówno dr Gałęckiej, jak również innych naszych specjalistów. Poznaj lekarzy, do których możesz umówić się na wizytę:

  • Dr Annę Modelską-Ziółkiewicz, specjalistę chorób wewnętrznych, której główne zainteresowania to zaburzenia hormonalne, choroby tarczycy, medycyna prewencyjna, przeciwstarzeniowa.
  • Dr Monikę Szulińską, również specjalistę chorób wewnętrznych, do której możesz się zgłosić przede wszystkim z zaburzeniami metabolicznymi.
  • lek. med. Weronikę Walęcik-Kot, specjalistę chorób wewnętrznych przyjmującą w warszawskim oddziale Instytutu, do której możesz zgłosić się z SIBO, problemami jelitowymi, chorobami autoimmunizacyjnymi i neurodegeneracyjnymi.

Do Instytutu Mikroekologii zapraszamy również dzieci. Nasi najmłodsi pacjenci są objęci szczególną opieką, dlatego rodzicom poszukującym dobrego pediatry w Poznaniu polecamy wizytę u:

Pediatrzy przyjmują zarówno dzieci z uciążliwymi dolegliwościami zdrowotnymi, jak pacjentów, którzy potrzebują bilansu kontrolnego czy ułożenia indywidualnego kalendarza szczepień.

Dietetyk w Poznaniu i nie tylko

Wyniki badań przeprowadzonych w Instytucie Mikroekologii, zwłaszcza w zakresie nadwrażliwości pokarmowej IgG-zależnej, oraz współistniejące jednostki chorobowe i dolegliwości często skłaniają do wizyty u dietetyka. Instytut Mikroekologii oferuje możliwość konsultacji u dietetyka w Poznaniu oraz specjalisty ds. żywienia w swoim oddziale w Warszawie. Porady żywieniowe oraz sugestie dotyczące dalszej diagnostyki możesz także uzyskać w trakcie bezpłatnych konsultacji telefonicznych. Aby przeczytać więcej na ten temat – zajrzyj tutaj.

Inni specjaliści w Instytucie Mikroekologii

Misją Instytutu Mikroekologii jest całościowe podejście do pacjenta, dlatego staramy się, aby każda osoba, która przychodzi lub dzwoni i pyta o dobrego lekarza w Poznaniu, poradę dietetyczną lub potrzebuje innej pomocy została odpowiednio zaopiekowana. W ramach naszej jednostki oferujemy również konsultacje z położną oraz diagnostą laboratoryjnym (telefonicznie), a w Warszawie także z immunologiem (dr Anna Romaniuk). Na terenie całej Polski staramy się podejmować współpracę ze specjalistami różnych profesji, aby w razie potrzeby móc skierować tam naszych pacjentów, szczególnie z innych rejonów niż Wielkopolska.

Jesteś specjalistą i chciałbyś rozpocząć współpracę z Instytutem Mikroekologii? – zajrzyj tutaj!

Jesteś pacjentem i chciałbyś umówić się do lekarza lub dietetyka w Poznaniu albo oddziale w Warszawie? – zajrzyj tutaj i zadzwoń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Oddział w Warszawie