Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji telefonicznej Sprawdź szczegóły
Warszawa

Instytut Mikroekologii

Szybka pomoc w poważnych problemach

Filia Instytutu Mikroekologii w Warszawie została otworzona w 2017 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie pacjentów ze stolicy i okolic na nowoczesną diagnostykę. Wszystkie badania oferowane przez jednostkę w Warszawie wykonywane są w naszym wyspecjalizowanym laboratorium w Poznaniu. Zarówno w Poznaniu, jak i w Warszawie, na pacjentów czeka zespół wykwalifikowanych specjalistów. Zgłaszając się do naszej filii w Warszawie nie musisz samodzielnie decydować o tym, które badanie wybrać lub martwić się o wysyłkę materiału. Po prostu zgłoś się po pomoc, a zostaniesz pokierowany do odpowiedniej osoby.

Wyspecjalizowana kadra

Instytut Mikroekologii w Warszawie specjalizuje się w pomocy pacjentom z trudnymi do zdiagnozowania i leczenia schorzeniami. Do tamtejszych specjalistów szczególnie często zgłaszają się pacjenci z np.: dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, SIBO, IBS, nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit, a także z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, depresją czy chorobami autoimmunizacyjnymi. Pomagamy zarówno dzieciom, jak i dorosłym, a nowoczesna diagnostyka oraz wysoki standard leczenia dają pacjentom poczucie komfortu i zapewniają skuteczność terapii.

Nasz

Zespół

Zespół specjalistów Instytutu Mikroekologii w Warszawie działa przy ciągłym wsparciu jednostki macierzystej w Poznaniu. Nadzór nad oddziałem w Warszawie sprawuje specjalistka ds. odżywiania i dietoterapeutka mgr Emilia Raszyńska. Prowadzi ona konsultacje z zakresu wsparcia dietetycznego w różnych schorzeniach, m.in. w przypadku nadwrażliwości pokarmowych. Pomaga także pacjentom z zaburzeniami mikrobioty jelitowej.

W oddziale w Warszawie konsultacje prowadzi także dr Anna Romaniuk, psychodietetyk. Jest cenioną specjalistką z zakresu mikrobioty jelitowej i jej wpływu między innymi na przebieg chorób autoimmunizacyjnych czy psychicznych np. depresji czy zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Pacjenci z SIBO, nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit czy IBS, szukający lekarza o holistycznym spojrzeniu na zdrowie, mogą umówić się na wizytę do dr n. med. Weroniki Walęcik – Kot. Jej interdyscyplinarne podejście do leczenia pacjentów oraz poszukiwanie przyczyn dolegliwości, a nie tylko leczenie objawów, przyniosły jej opinię skutecznego lekarza podejmującego się nawet największych wyzwań i trudnych przypadków.

Warszawa

Instytut Mikroekologii

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 9:00 – 15:00
Wtorek: 9:00 – 15:00
Środa: 9:00 – 15:00

Przyjmowanie materiału: poniedziałek-środa 9:00 – 13:30

 

UWAGA! Przypominamy, że próbki do badań kału przyjmowane są tylko w zestawach pobraniowych udostępnianych przez Instytut Mikroekologii.

    Oddział w Warszawie