Kwiecień miesiącem autyzmu! Pobierz ebooka i odbierz specjalny rabat Sprawdź szczegóły

Wyświetlanie 1–9 z 22 wyników

Instytut Mikroekologii prowadzi szeroką diagnostykę laboratoryjną z krwi żylnej. W ofercie naszych badań znajdziesz testy na alergie pokarmowe IgE-zależne (typ I), o natychmiastowych skutkach, oraz nadwrażliwości pokarmowe IgG-zależne (typ III), których objawy mogą być opóźnione nawet do 72 godzin od spożycia posiłku zawierającego składnik uczulający.
W zależności od potrzeb oferujemy różne panele badań alergii typu I, sprawdzające od pojedynczych pokarmów do najszerszego obecnie na rynku testu FABER. Badania krwi na nadwrażliwości IgG-zależne (ImuPro) oferuje 5 paneli, sprawdzających od 22 do 270 składników pokarmowych. Dostępny jest również panel dla wegetarian.

Niektóre badania, jak część nadwrażliwości pokarmowych ImuPro, możesz wykonać również z krwi włośniczkowej (pobranej z palca). Pozwala to uniknąć nieprzyjemnego ukłucia osobom, które boją się tego typu zabiegów.

Nie tylko alergie – co jeszcze oferujemy?

W Instytucie Mikroekologii oprócz badań na nadwrażliwości pokarmowe wykonać można testy na całkowitą liczbę przeciwciał IgG, która jest przydatna przed wykonaniem badania ImuPro m.in. u osób z chorobami autoimmunizacyjnymi. Korzystając z oferty Instytutu można również potwierdzić występowanie boreliozy (choroby z Lyme) techniką immunoblot oraz występowanie celiakii (badanie przeciwciał specyficznych dla celiakii w klasie IgA oraz IgG).

Wszystkie badania krwi z naszej oferty można wykonać na miejscu w Poznaniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 16 (u dzieci krew pobieramy do 14.30). W oddziale warszawskim krew pobierana jest od poniedziałku do środy w godzinach 9.00 do 14.00.

Zamawiając badanie w sklepie internetowym otrzymasz od nas specjalny zastaw do pobrania, z którym możesz udać się do najbliższego laboratorium w swojej okolicy w celu pobrania krwi. Następnie należy odesłać do nas odwirowaną surowicę. Możesz również skorzystać z naszych jednostek partnerskich. Pamiętaj, by przed pobraniem krwi być na czczo lub przynajmniej 3 godziny po lekkostrawnym posiłku.

Badania krwi w Poznaniu – kompleksowo i w okolicy

Jeśli poza oferowaną przez nas diagnostyką chciałbyś wykonać inne badania krwi w Poznaniu, w Instytucie Mikroekologii możesz przeprowadzić również pełny pakiet podstawowych badań – m.in. morfologię, poziom hormonów tarczycy, profil lipidowy czy badania moczu. Wystarczy, że pojawisz się na pobranie w siedzibie Instytutu codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 10.00.

 • ImuPro Complete (krew żylna)

  ImuPro Complete jest najszerszym badaniem na nadwrażliwość pokarmową. Panel 270 składników ...
  2,190.00 
 • ImuPro Basic (krew żylna)

  ImuPro Basic jest badaniem w kierunku nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych. Przeznaczone ...
  1,150.00 
 • ImuPro Screen+ (krew żylna)

  ImuPro Screen+ jest badaniem w kierunku nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych. Panel ...
  590.00 
 • ImuPro Basic (krew włośniczkowa)

  ImuPro Basic jest badaniem w kierunku nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych. Przeznaczone ...
  1,150.00 
 • Total IgG

  Badanie Total IgG (całkowity poziom przeciwciał w klasie G) należy wykonać przed ...
  41.00 
 • ImuPro Screen+ (krew włośniczkowa)

  ImuPro Screen+ jest badaniem w kierunku nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych. Panel ...
  590.00 
 • Celiakia IgA + total IgA

  Badanie przeciwciał specyficznych dla celiakii w klasie IgA jest wskazane w przypadku ...
  130.00 
 • Panel X-pokarmowy-30

  Panel X-pokarmowy – 30 polega na oznaczeniu w próbce krwi swoistych przeciwciał IgE ...
  220.00 
 • Panel X-atopowy-30

  Panel X-atopowy – 30 polega na oznaczeniu w próbce krwi swoistych przeciwciał IgE skierowanych ...
  220.00 
Przedstawione zdjęcia opakowań do badań są jedynie poglądowe i mogą różnić się od wyglądu rzeczywistego.
Oddział w Warszawie