W dniach 17-30.06.2024r. z okazji Dnia Taty badania zamówisz nawet o 20% taniej

Skorzystaj

Promocja z okazji Dnia Mamy!

Ewa Nowak

19.05.2024

Zdrowie, zgodnie z definicją Światowej Organizacji Zdrowia, to stan dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i społecznego. Nasz organizm funkcjonuje jako harmonijna całość, a wszelkie zaburzenia w nim mają wpływ nie tylko na nasze ciało, ale także na nasze samopoczucie psychiczne i relacje społeczne. Dlatego też, aby cieszyć się pełnią zdrowia, należy szczególnie zadbać o stan naszego wnętrza.

Chociaż dbać o zdrowie powinniśmy codziennie, są dni, które stanowią szczególną okazję do zatroszczenia się o siebie lub wyrażenia troski o bliskich. Dzień Mamy to jeden z takich dni.

W związku z tym, z okazji zbliżającego się Święta Mam, przygotowaliśmy specjalne zniżki na badania, które pomogą szczególnie zadbać o zdrowie.

Z okazji Dnia Mamy skorzystaj z promocji na badania!

Od poniedziałku 20 maja, aż do 31 maja 2024 w naszym e-sklepie oraz stacjonarnie w Instytucie Mikroekologii Poznaniu badania:

  • Mikrobiota jelit Complete kupisz o 20% taniej
  • Pozostałe panele badania Mikrobiota jelit, a także wszystkie panele badania Mikrobiota pochwy i nadwrażliwości pokarmowych ImuPro kupisz o 10% taniej!
Skorzystaj

Otrzymaj wsparcie naszych specjalistów podczas darmowych konsultacji telefonicznych!

Nie wiesz, które badanie wybrać dla Ciebie lub Twojej Mamy? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji telefonicznych, podczas których nasi specjaliści chętnie Ci pomogą!

Zadzwoń