Kochaj się bezpieczenie! Odbierz nawet 20% rabatu na badania patogenów przekazywanych drogą płciowąSprawdź

Pobieranie krwi

W Instytucie Mikroekologii można wykonać badanie ImuPro w kierunku nadwrażliwości pokarmowych z krwi żylnej oraz włośniczkowej (z palca). Wybór metody zależy od preferencji pacjenta oraz rodzaju badania. Warto wiedzieć, że nie musisz przyjeżdżać do naszej siedziby na pobranie krwi ani dostarczać materiału osobiście. Zamawiając badanie przez sklep internetowy otrzymujesz gotowy zestaw wraz z instrukcją pobrania (dla ciebie lub laboratorium, w którym będziesz pobierać krew), a także informację, w jaki sposób wysłać do nas materiał. Szczegółowe informacje znajdują się w powyższym filmie. Jeśli nadal masz wątpliwości lub pytania – zadzwoń do nas.

Pobieranie kału

Wielu pacjentom pobranie materiału do badania kału przysparza problemów. Jednak właściwe pobranie, wypełnienie zlecenia oraz wysyłka materiału mają kluczowe znaczenie dla diagnosty laboratoryjnego. Aby uniknąć sytuacji kiedy do naszego laboratorium trafiają źle pobrane próbki, przygotowaliśmy film, który krok po kroku wyjaśnia jak zrobić to prawidłowo. Pamiętaj, że nie musisz przywozić materiału do badania osobiście. Naszymi klientami są pacjenci z całej Polski, a próbkę do badania możesz wysłać kurierem. W opakowaniu, które otrzymasz po zamówieniu badania w sklepie znajdziesz zarówno pojemnik, jak i instrukcję pobrania i wysyłki, a także nakładkę na toaletę. Szczegółowe informacje znajdują się na powyższym filmie. Jeśli nadal masz wątpliwości lub pytania – zadzwoń do nas.

Jak pobrać krew z palca (włośniczkową) do badania ImuPro?

W Instytucie Mikroekologii można wykonać badanie ImuPro w kierunku nadwrażliwości pokarmowych z krwi żylnej oraz włośniczkowej (z palca). Wybór metody zależy od preferencji pacjenta. Warto wiedzieć, że nie musisz przyjeżdżać do naszej siedziby na pobranie krwi ani dostarczać materiału osobiście. Zamawiając badanie przez sklep internetowy otrzymujesz gotowy zestaw wraz z instrukcją pobrania pod wskazany adres, a także informację, w jaki sposób wysłać do nas pobrany materiał. Możesz więc wykonać badanie ImuPro bez wychodzenia z domu! Zobacz, jakie to proste.

Jak samodzielnie pobrać wydychane powietrze do wodorowo-metanowego testu oddechowego w kierunku SIBO?

W Instytucie Mikroekologii można wykonać najbardziej skuteczne nieinwazyjne badanie w kierunku SIBO – wodorowo-metanowy test oddechowy. Warto wiedzieć, że nie musisz przyjeżdżać do naszej siedziby na pobranie materiału ani dostarczać go osobiście. Zamawiając badanie przez sklep internetowy otrzymujesz gotowy zestaw wraz z instrukcją pobrania pod wskazany adres, a także informację, w jaki sposób wysłać do nas pobrany materiał. Możesz więc wykonać badanie w kierunku SIBO bez wychodzenia z domu! Zobacz, jakie to proste.

Oddział w Warszawie