Kwiecień miesiącem autyzmu! Pobierz ebooka i odbierz specjalny rabat Sprawdź szczegóły
  • 0

Wspólnie z Kliniką medycyny estetycznej Novique  przygotowaliśmy kilka niespodzianek dla Ciebie i Twojej skóry.

Zapraszamy na live „Skóra i jej wewnętrzne potrzeby – jak je zrozumieć i wspierać?”, który odbędzie się w czwartek 20 lipca 2023 r. o godzinie 18:00 na naszym Instagramie.

Live w całości poświęcony będzie zdrowiu skóry i jej pielęgnacji, również tej od środka! Dowiesz się o tym, jak ważne jest dbanie o żywienie, Twoje wnętrze i odpowiednią diagnostykę. Będzie to świetna okazja do zadania nurtujących Cię pytań.

Prezent dla Ciebie i Twojej skóry

Zachęcamy Cię też do wzięcia udziału w konkursie, który ogłosimy na naszym Instagramie we wtorek 18.07.2023r. Możemy już zdradzić, że wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym odpowiesz na proste pytanie! Na odpowiedzi czekamy do czwartku 20 lipca 2023r. do godziny 12:00. Autorki/autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi zostaną wyłonione/wyłonieni podczas live’a!

Do zdobycia będą dwa zestawy maseczek do cery trądzikowej marki ZO Skin Health z książką „Zadbaj o równowagę mikroflory jelitowej”. Do jednego z zestawów zostanie dołączona maska probiotyczna, a do drugiego: żel myjący.

Czego dowiesz się podczas live?

  • Jak zrozumieć potrzeby Twojej skóry?
  • Jak zadbać o pielęgnację skóry problematycznej?
  • Co wspólnego z pielęgnacją skóry mają jelita i mikrobiota?
  • Jak wspierać skórę od środka, czyli kilka słów o probiotykach
  • Czy istnieje dieta dla skóry?

Live’a poprowadzą:

Izabela Toporska-Łukaszuk

dermatolożka i lekarka medycyny estetycznej

Specjalizuje się w podkreślaniu naturalnego piękna i wydobywaniu unikalnego charakteru. Jest przepełniona pasją, zrozumieniem i ciepłem. Uwielbia obserwować zachodzące zmiany w Pacjentach, którzy z czasem otwierają się i zwiększają swoją pewność siebie.

Zależy jej na estetyce z nastawieniem na indywidualne potrzeby Klientek. Prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci, miłośniczka psów.

Zuzanna Przewoźny

dietetyczka

Specjalizuje się we wspieraniu dietetycznym osób z problemami skórnymi i spektrum autyzmu. Układa indywidualne diety eliminacyjne dla osób ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi, wynikającymi z problemów zdrowotnych. Troszczy się o uwzględnianie preferencji żywieniowych swoich Pacjentów.

Wspiera w procesie zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia. Interesuje się dietą roślinną oraz jej wpływem na mikrobiotę jelitową i zdrowie człowieka. Prywatnie miłośniczka kuchni wegańskiej i mama adopcyjna dwóch piesków.

Śledź nas na Instagramie już teraz i dołącz do spotkania na żywo – Twoja skóra będzie Ci za to wdzięczna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Oddział w Warszawie