Nowe nazwy badań od 20.05.2024r.

Sprawdź szczegóły

Badania diagnostyczne chorób układu moczowo-płciowego oraz problemów z płodnością w promocji

Monika Cyprian

25.01.2024

Ciesz się zdrowiem w super cenach. Nasza promocja na badania diagnostyczne chorób układu moczowo-płciowego oraz problemów z płodnością właśnie wystartowała.
1. Badanie mikrobioty pochwy VagiStatus Basic – teraz w cenie 259 zł
To badanie wykonywane jest z wymazu z pochwy i kanału szyjki macicy. Sprawdza molekularnie obecność trzech najczęstszych patogenów przekazywanych drogą płciową Chlamydia trachomatis, Ureaplasma spp., Mycoplasma genitalium. Oprócz tego VagiStatus Basic ocenia też stan mikrobioty pochwy w ilościowym posiewie grzybów i bakterii – w tym ochronnych z rodzaju Lactobacillus, a także pH pochwy. Każdy wymaz jest oglądany pod mikroskopem, a nasze diagnostki dokonują oceny stopnia czystości pochwy. Wymaz do badania może pobrać Twój ginekolog lub położna, a materiał możesz do nas dostarczyć kurierem.
2. Pakiet bakterii atypowych Chlamydia trachomatis, Ureaplasma spp., Mycoplasma genitalium – w cenie 129 zł.
Ten pakiet oznaczeń wykonywany jest metodą genetyczną z moczu, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Mocz pobierzesz samodzielnie i całkowicie bezboleśnie, a materiał możesz dostarczyć do nas kurierem.
Aby skorzystać z promocyjnych cen, dostarcz materiał do badań do 26.04.2024 r. Zdrowie to najcenniejszy skarb – dbaj o nie z nami!