Skorzystaj z darmowych konsultacji telefonicznychSprawdź terminy
  • 0
Zapraszamy na live “Atopowe Zapalenie Skóry – poznaj je od środka!”, który przygotowaliśmy wspólnie z Magdaleną Czerską @jelitolog.pl 🧡
Chcemy podzielić się z Wami niezwykle ciekawym tematem, jakim jest wsparcie osób z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Podczas tego wydarzenia dowiesz się, jaką rolę dla skóry odgrywają jelita, dieta, emocje i całe Twoje wnętrze.

Podczas live dowiesz się

  • Kogo i dlaczego dotyka AZS?
  • Jak emocje wpływają na zdrowie skóry?
  • Jak wspierać skórę atopową?
  • Jakie są wewnętrzne potrzeby skóry i co na to jelito?
  • Co jeść a czego nie z myślą o skórze?

Live odbędzie się

Live’a poprowadzą

Daria Kotek — nasza dietetyczka

Specjalizuje się we wspieraniu dietetycznym osób z chorobami autoimmunologicznymi. Układa indywidualne diety eliminacyjne o działaniu przeciwzapalnym. Dopasowuje zalecenia dietetyczne do potrzeb każdej osoby. Wspiera w procesie zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia. Swoim Pacjentkom i Pacjentom zapewnia holistyczną opiekę.

Magdalena Czerska — jelitolog, terapeutka żywieniowa, pasjonatka naturoterapii.

Fascynuje się medycyną funkcjonalną i jej możliwościami, zawodowo zajmuje się również medycyną stresu. Z ogromną miłością wykorzystuje wszystkie dary natury, wplatając je w terapie od olejków eterycznych, przez zioła po wyszukaną suplementację. W swojej pracy łączy wiele elementów i stara się codziennie motywować ludzi do budowania nowej świadomości, zdrowych nawyków żywieniowych i pozytywnego mindsetu.

Dołącz do nas na Instagramie już dziś, by nie ominęło Cię to wydarzenie-Twoja skóra będzie Ci za to wdzięczna! 🧡 Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Oddział w Warszawie