facebook_pixel

ZNAJDŹ DIETETYKA

lp Nazwa Adres Kontakt
1. Alicja Żendarska
Świadome jedzenie SYSTEMA
ul. Ruska 51 (Pasaż Niepolda), Wrocław tel. +48 603 553 538
tel. +48 609 277 964
swiadome.jedzenie1@gmail.com
2. Alicja Żendarska 
ADENT
ul. 1-go Maja 9/1, 59-700 Bolesławiec tel. +48 75 732 35 05
tel. +48 604 594 542
swiadome.jedzenie1@gmail.com
3. Monika Czerepak 
Pracownia Zdrowych Zmian
ul. Mrągowska 84 lok.5, 54-111 Wrocław zdrowe-zmiany.pl
tel. 600 508 525
4. Mariola Gajek
Centrum “Dobre Źródło”
ul. Wejherowska 28 bud 4, Wrocław wroclaw.mojdietetyk.pl
tel. 785 187 699
mariola.gajek@mojdietetyk.pl
5. Diateo.pl
Irmina Walkowiak-Busz
ul. Główna 68, Wrocław tel. 506 64 30 97
dietetyk@diateo.pl
6. Anna Ptak ul. Błotna 25, Wilkszyn 55-330
(również praca online)
tel. 695111600
annaptak70@gmail.com
7. Katarzyna Kurcewicz
Nutka Zdrowia Sklep ze Zdrową Żywnością
ul. Wygodna 13 ( wejście od ul. Nowowiejskiej ) 50-323 Wrocław nr tel. 668 901 762
kurcewicz.dietetyk@gmail.com
www.nutkazdrowia.pl
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Karolina Żętkowska
Mój Dietetyk Bydgoszcz
ul. Tadeusza Kościuszki 35, Bydgoszcz tel.: 531 255 983
bydgoszcz@mojdietetyk.pl
www.bydgoszcz.mojdietetyk.pl
2. Michalina Lange
Mój Dietetyk Toruń
ul. Fosa Staromiejska 20 A, Toruń tel.: 604 679 058
torun@mojdietetyk.pl
www.torun.mojdietetyk.pl
3. Anna Raywer
Mój Dietetyk Chełmno
ul. Łunawska 1, Chełmno tel.: 570 571 017
chelmno@mojdietetyk.pl
www.chelmno.mojdietetyk.pl
4. Centrum Dietetyki Funkcjonalnej
Monika Gackowska
ul. Czerkaska 11, przy Studio Treningu Personalnego Szarkowska i Genderka, Bydgoszcz tel.: 530 559 559
monika@gackowskadietetyk.pl
www.gackowskadietetyk.pl
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Kamil Wrona
Fundacja Valere Vita
Jaśminowa 1/1, 20-258 Turka tel. +48 513-434-437
fundacja@valerevita.pl
www.valerevita.pl
2. Robert Lipert
Mój Dietetyk Lublin
ul. Lubartowska 75A parter, Lublin tel. 792450650
robert.lipert@mojdietetyk.pl
www.lublin.mojdietetyk.pl
3. Aleksandra Jędrych
Mój Dietetyk Puławy
ul. Kruka 2, Puławy tel. +48 513-434-437
aleksandra.jedrych@mojdietetyk.pl
www.pulawy.mojdietetyk.pl
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Maria Sobiech-Styła
Instytut Zdrowego Odżywiania
woj.lubuskie/ cała Polska/ instytutzdrowegoodzywiania@gmail.com
tel. 509890014
2. Monika Kruszelnicka
DIETA+
ul. Słowacka 8b, 65-943 Zielona Góra
Allmed Centrum Medyczne
ul.Kościuszki 1d, Nowa Sól
tel.: +48 697 013 422
mekruszelnicka@gmail.com
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Justyna Walerowska-Madej
Mój Dietetyk Łódź
ul. Struga 24, Łodź tel.: 881 928 775
justyna.walerowska@mojdietetyk.pl
www.lodz.mojdietetyk.pl
2. Sylwia Wychowałek
Mój Dietetyk Łowicz
ul. Krakowska 1, Łowicz tel.: 600 057 264
lowicz@mojdietetyk.pl
www.lowicz.mojdietetyk.pl
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Iwona Wojtak
Z widelcem po zdrowie
ul. Zwierzyniecka 14/4, Kraków mko.iwo@gmail.com
www.zwidelcempozdrowie.pl
tel. +48 514125138
2. Joanna Kozub
JOANNA Poradnia Dietetyczna
ul. Rynek Główny 43/6, Kraków www.e-joanna.pl
biuro@e-joanna.pl
tel. 790-640-530
3. Anna Reguła Kraków an.regula@gmail.com
tel. 667 456 382
4. Iwona Zmysło
NZOZ AA Remedium
Paderewskiego 11, 44-120 Pyskowice tel. 32 233 87 62
5. Sylwia Jajuga
Mój Dietetyk Tarnów
ul. Plac Dworcowy 6, Tarnów tarnow@mojdietetyk.pl
www.tarnow.mojdietetyk.pl
tel. 884 770 988
6. Mój Dietetyk Kraków ul. Bronowicka 11, Kraków krakow@mojdietetyk.pl
www.krakow.mojdietetyk.pl
tel. 531 528 055
7. Ewelina Chrząścik
PORADNIA DOBRY DIETETYK
Krakowskie Centrum Dietetyki
ul. Grzegórzecka 73a, 31-559 KrakówBona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47, 30-205 Kraków
e.chrzascik@gmail.com
www.chrzascik.dobrydietetyk.pl
tel. 537396003

tel. 536 444 000


tel. 12 431 95 00
8. Anna Wieczorek
NUTRI CREATIVE
Aleja Pokoju 13/2
31-548 Kraków
anna.wieczorek.dietetyk@gmail.com
tel. 668 597 588
9. Aleksandra Filip
Centrum Leczenia Otyłości
Garncarska 4, Kraków centrum@zdroweodchudzanie.pl
aleksandrafilip89@gmail.com
tel. 12 423 02 38/ 603 931 221
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Emilia Raszyńska
Instytut Mikroekologii oddział w Warszawie
Szpital Św. Elżbiety, ul. Goszczyńskiego 1, 02-616 Warszawa www.instytut-mikroekologii.pl
warszawa@instytut-mikroekologii.pl
tel.+48 504 421 420
3. Agnieszka Czuchryta
Centrum Meduczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E, Warszawa kontakt@mml.com.pl
tel/fax: 22 406 54 22
tel/fax: 22 403 44 41
4. Mój Dietetyk Piastów ul. M. Reja 1, Piastów piastow@mojdietetyk.pl
www.piastow.mojdietetyk.pl
tel: 784 391 837
5. Ewa Marchlewska
Mój Dietetyk Warszawa
ul. Marszałkowska 60/6C, Warszawa warszawa@mojdietetyk.pl
www.warszawa.mojdietetyk.pl
tel: 696 884 423
6. Marta Urbańska
Mój Dietetyk Radom
ul. Miła 17, Radom marta.urbanska@mojdietetyk.pl
www.radom.mojdietetyk.pl
tel: 603 267 504
7. Jagoda Powierża
J.S.Rehabilitacja i Sport
ul. Przeskok 2
05-200 Wołomin
tel: 604529042
8. Agnieszka Bandura
Dieta Misja Możliwa
ul. Graniczna 13 R, Marki
ul. Drogomilska 12/27, Warszawa Wola
agnieszkabandura610@gmail.com
dietetykbandura.pl
tel. 721 400 666
9. Celina Kinicka
celcal dietetyk Celina Kinicka
ul. Bohomolca 17,
01-613 Warszawa
www.celcal.pl
dietetyk@celcal.pl
celina@kinicka.pl
tel. 534 301 920
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Iwona Wierzbicka
Ajwen Dietetyka Kliniczna
ul. J. Słowackiego 6/11
45-364 Opole
tel. 796 122 070
www.ajwen.pl
biuro@ajwen.pl
2. Alicja Kałka-Pisarek
Poradnia Dietetyczna Zdrowa Kaloria
ul. Zamkowa 4
47-100 Strzelce Opolskie
tel. 668-522-620
www.zdrowa-kaloria.pl
zdrowakaloria@gmail.com
3. Olga Kapinos
Poradnia Żywieniowa Dobry Dietetyk
ul. Działkowa 15
48-320 Skoroszyce
tel. 507 108 409
www.kapinos.dobrydietetyk.pl
olga.kapinos@dobrydietetyk.pl
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Anna Reguła Dębica an.regula@gmail.com
tel. 667 456 382
2. Małgorzata Berkowicz

Aaron Natura

Ul. Lwowska 49d/2

38-200 Jasło

www.aaron-natura.com
tel. 666 553 593

Brak specjalistów w tym regionie ;(

lp Nazwa Adres Kontakt
1. Katarzyna Sulewska
Mój Dietetyk Tczew
ul. Armii Krajowej 74, Tczew tel.: 604 985 391
tczew@mojdietetyk.pl
www.tczew.mojdietetyk.pl
2. Mój Dietetyk Rumia ul. Krakowska 18, Rumia tel.: 694 073 727
rumia@mojdietetyk.pl
www.rumia.mojdietetyk.pl
3. Ewa Czarniak
Mój Dietetyk Słupsk
ul. Kazimierza Frąckowskiego 15/55 tel. +48 508 328 727
ewa.czarniak@mojdietetyk.pl
www.slupsk.mojdietetyk.pl
4. Natalia Bobowik
Mój Dietetyk Trójmiasto
Gdańsk, ul. Dmowskiego 10D,
Gdynia, ul. Płocka 15
tel.: 531 290 119
natalia.bobowik@mojdietetyk.pl
www.gdansk.mojdietetyk.pl
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Magdalena Głaz
Centrum dietetyczne Naturhouse
ul. 3 Maja 40, Zabrze tel. 533 337 732
2. Marta Heller-Surowiec
Mój Dietetyk Katowice
ul. Mariacka 6, Katowice tel. 532 555 310
marta.heller_surowiec@mojdietetyk.pl
3. Iwona Zmysło
NZOZ CUM AA “REMEDIUM”
ul. Paderewskiego 11
44-120 Pyskowice
tel. 32 233 87 62
4. Izabela Dudzik
Poradnia Specjalistyczna Grunwaldzka Sp.z o.o


Śląski Ośrodek Onkologii ‘SANIVITAS’

ul. Knurowska 16
41-804 Zabrze

ul. św. Barbary 1
41-800 Zabrze

tel. 533 337 732
izabela_dudzik@op.pl

tel. +48 506 439 403 / 32 411 56 57
5. Agnieszka Stachura-Kapusta
Klinika Dobrego Dietetyka
41-200 Sosnowiec, Ostrogórska 24 tel. 660600900
www.klinikadobregodietetyka.pl
6. Marta Reichert
NZOZ Nasza Przychodnia
OLK Poradnie Specjalistyczne (Przychodnia Kolejowa)
ul. Kisielewskiego 2, 41-200 Sosnowiec
ul. Piłsudskiego 9, 41-200 Sosnowiec
tel. 570-349-250
kontakt@zdrowadieta.pl
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Elżbieta Bujak
Mój Dietetyk Kielce
Na Stoku 117, Kielce tel.: 504 060 076
elzbieta.bujak@mojdietetyk.pl
www.kielce.mojdietetyk.pl
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Aleksandra Pasich
Mój Dietetyk Olsztyn
ul. Adama Mickiewicza 4, Olsztyn tel.: 694 259 048
aleksandra.pasich@mojdietetyk.pl
www.olsztyn.mojdietetyk.pl
2. Ewa Olszak
Mój Dietetyk Elbląg
ul. Królewiecka 15, Elbląg tel.: 798 677 248
ewa.olszak@mojdietetyk.pl
www.elblag.mojdietetyk.pl
3. Aleksandra Radomska
Mój Dietetyk Szczytno
ul. Drzymały 1/3, Szczytno tel: 884 770 988
aleksandra.radomska@mojdietetyk.pl
lp Nazwa Adres Kontakt
1. Zuzanna Łukaszewicz
Instytut Mikroekologii Sp. Z o.o.
ul. Sielska 10, Poznań dietetyk@instytut-mikroekologii.pl
tel. 61 862 63 15
tel. 881 958 756
2. Magda Olańska,
Marta Pawlak

Dietomat.pl
pl. Wiosny Ludów 2 /Kupiec Poznański V piętro/, 61-831 Poznań


on-line – cała Polska

www.dietomat.pl
kontakt@dietomat.pl
tel. 503 60 90 07
3. Monika Frank ul. Wojskowa 7/85, Poznań www.poznan.mojdietetyk.pl/
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 696 884 351
4. Dorota Traczyk Poznań/cała Polska www.dieta-sportowca.com.pl
dorota@dieta-sportowca.com.pl
5. Agnieszka Łyko ul. Katowicka 11/U11
Poznań
www.dietetycznie.com
 tel. 883 71 87 87
6. YouFit Anna Musiał ul. Głogowska 47D/1, Poznań
(wejście Głogowska 47A, vis-à-vis Parku Wilsona)
annamusial.dietetyk@gmail.com
tel. 727 922 743
7. Agata Czerniak 62-300 Września, ul. Koszarowa 1/2 www.dietetykagataczerniak.pl
dietetykagataczerniak@hotmail.com
tel. 605 854 045
8. FitChaps Żaneta Kasperska Niepruszewo, ul Tęczowa 15, 64-320 Buk zaneta.kasperska@gmail.com
tel. 665 963 277
9. Maria Sobiech-Styła
Instytut Zdrowego Odżywiania
Poznań/ cała Polska/ instytutzdrowegoodzywiania@gmail.com
tel. 509 890 014
10. Beata Sobolewska-Lipnicka
LCM Ventriculus Sp z o.o.
Słowiańska 41, 64-100 Leszno beatasl@wp.pl
tel. 600 416 578
godziny do kontaktu: 10.00 – 14.00
11. Katarzyna Kasongo
PORADNIA DIETETYCZNA RÓWNOWAGA
Orthos ZPS „Ortopedia Poznańska”
ul. 28 Czerwca 1956, nr 149 III p.
61-525 Poznań
tel. (61) 8351033 lub 503991463
MED+ Centrum Medyczne
ul. Piłsudskiego 102,
61-246 Poznań
tel. (61) 877 54 97
NZOZ „Chiron”
ul. Goździkowa 2
62-502 Konin
tel.(63) 245 06 60
www.dietetyczna-rownowaga.pl
dietetyczna.rownowaga@gmail.com
tel: 791-776-897
Przychodnia Specjalistyczna Stomed
ul. Kolejowa 25A
62-590 Golina
Rejestracja telefoniczna:
(63) 241 89 17 lub 609 310 771
LUBOŃ , SKÓRZEWO, KOMORNIKI, PLEWISKA
Usługa mobilna – dojazd do pacjenta
12. Joanna Kalisz Centrum Fizjoterapii i Terapii Manualnej KORE;
Plac Zielony 26, 62-020 Swarzędz
Poliklinika Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii;
ul. Grabowa 22, 61-473 Poznań
www.kwestiadiety.pl/
joanna.kalisz@kwestiadiety.pl
tel. 501 586 430
1. Aleksandra Poncyliusz Szczecin www.nowoczesnadietetyka.pl
aleks@nowoczesnadietetyka.pl
2. Joanna Głuszyk
JMG-Dietetyk
Szczecin www.jmg-dietetyk.pl
kontakt@jmg-dietetyk.pl
tel. 501 778 241
3. Mój Dietetyk Szczecin ul. Jagiellońska 67, Szczecin, wejście przez bramę 70 www.szczecin.mojdietetyk.pl
szczecin@mojdietetyk.pl
tel. 692 848 504
4. Małgorzata Maluga
PORADNIA DIETETYCZNA MEDVITAL
ul. Śląska 9, Stargard Szczeciński poradnia.dietetyczna@interia.eu
tel. 506 180 996
5. Katarzyna Piotrowska
DIETOMEDICAL


Clinique Jennifer

CM Dom Lekarski, al. Bohaterów Warszawy 42, 70-342 Szczecin
budynek CH Turzyn (budynek z Carrefourem), II p.

ul. Teodora Axentowicza 1, 71-692 Szczecin

poradnia@dietomedical.pl


tel. 609 027 193
6. Roksana Jurczak
Poradnia Dietetyczna Profesjonalny Dietetyk
Ul. Kolejowa 71
75-108 Koszalin
tel. 500 844 684
www.profesjonalnydietetyk.weebly.com
www.facebook.com/profesjonalny.dietetyk.koszalin
7. Joanna Pawłowska
Profesjonalne Doradztwo Żywieniowe
ul. Gombrowicza 8
Stargard
tel. 884 37 80 80
www.dietetykstargard.pl
dietetyk@dietetykstargard.pl
www.facebook.com/dietetykstargard/