Nowe nazwy badań od 20.05.2024r.

Sprawdź szczegóły

Zrozumieć autyzm – w pytaniach i odpowiedziach – live na Instagramie

Monika Cyprian

03.04.2023

Właśnie rozpoczął się kwiecień, czyli miesiąc świadomości zaburzeń ze spektrum autyzmu! Być może wiesz, że autyzm nie jest chorobą, tylko specyficznym sposobem interakcji z otaczającym światem. Wato jednak podkreślić, że osoby ze spektrum autyzmu mają dużo więcej wyzwań w życiu codziennym, niż osoby neurotypowe. Dotyczy to również zdrowia.
W związku z tym, w kwietniu przygotowaliśmy kilka niespodzianek wspierających zdrowie osób z autyzmem. Jedną z nich jest live na naszym Instagramie @Instytut.Mikroekologii „Zrozumieć autyzm – w pytaniach i odpowiedziach”. Odbędzie się on w czwartek 27 kwietnia o 17:00.
  • Podczas tego live’a dowiesz się jak zadbać o zdrowie osób z autyzmem w pigułce. O tym, jak ważne jest dbanie o żywienie, wnętrze i zapewnienie odpowiedniej diagnostyki. Będzie to też świetna okazja do zadania nurtujących Cię pytań.
  • Live poprowadzi nasza dietetyczka Zuzanna Przewoźny, która specjalizuje się w opiece nad osobami autystycznymi i jest w trakcie studiów podyplomowych Kompleksowy system wsparcia rozwoju dziecka ze spektrum autyzmu.

Śledź nas na instagramie już teraz i dołącz do spotkania na żywo!