Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji telefonicznej Sprawdź szczegóły
  • 0

Szanowni Pacjenci,

Instytut Mikroekologii oprócz standardowych badań ze swojej oferty już od dłuższego czasu prowadzi również punkt pobrań COVID-19, w którym pobierany jest materiał do badania obecności koronawirusa SARS-CoV-2 . Od dnia 1 marca 2021 r. wykonujemy badania jedynie na prywatne zlecenie pacjenta. Punkt pobrań  COVID-19 mieści się obok głównego wejścia do recepcji Instytutu Mikroekologii i działa niezależnie.  W trosce o bezpieczeństwo prosimy, aby pacjenci przychodzący na wymazy do punktu COVID-19 nie wchodzili do recepcji Instytutu.

Aby usprawnić działanie punktu i móc obsłużyć wszystkich Pacjentów prosimy o wcześniejsze wypełnienie zlecenia pobrania wymazu. Możesz to zrobić w domu, drukując zlecenie dostępne tutaj, a następnie uzupełnić je i przynieść w dniu wymazu do punktu pobrań lub, jeśli nie masz takiej możliwości, wypełnić na miejscu przed punktem pobrań COVID-19. Przy wejściu do punktu pobrań umieściliśmy przezroczystą kieszeń, w której w czasie funkcjonowania punktu (8-10) znajdują się zlecenia badań. Pamiętaj o przyniesieniu własnego długopisu. Dla Państwa wygody na chodniku znajdują się stoliki, przy których można wypełniać dokumenty. Zgodnie z wytycznymi ogólnokrajowymi prosimy zachowywać zalecaną odległość między oczekującymi (≥1,5m) oraz zasłaniać usta i nos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Przy punkcie pobrań COVID  są wydzielone miejsca parkingowe dla osób korzystających z jego usług. Na czas pobrania pacjenci mogą zatrzymywać się na 6 miejscach parkingowych przy ul. Sielskiej 6-10, oznakowanych zakazem postoju powyżej 5 minut. W przypadku skorzystania z tej opcji prosimy o włożenie pod szybę białej kartki A4, która w razie kontroli będzie informacją dla służb, że znajdują się Państwo w punkcie pobrań i niezwłocznie po wykonaniu wymazu odjadą Państwo z miejsca objętego zakazem. 

Równocześnie przypominamy, że pacjenci chcący umówić się na wymaz proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 518 680 662.  Zapisanie się na pobranie usprawnia naszą pracę i umożliwia obsługę maksymalnej liczby pacjentów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do wyżej wymienionych zasad.

Zespół Instytutu Mikroekologii

 

Przeczytaj więcej:

Procedura przygotowania do badań SARS-CoV-2

Zlecenie badania RT-PCR

Zlecenie testu antygenowego

Chcesz wykupić badanie RT-PCR? Zajrzyj tutaj.

Chcesz wykupić test antygenowy? Zajrzyj tutaj.

Informacje dotyczące rodzajów badań na koronawirusa SARS-CoV-2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oddział w Warszawie