Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji telefonicznej Sprawdź szczegóły
  • 0

Męczą Cię dolegliwości żołądkowo-jelitowe? Planowałeś wykonać badania mikroflory lub patogenów jelitowych? Czy może znasz osoby, które mają problemy z jelitami?

Przebadaj się kompleksowo w okazyjnej cenie. Poznaj przyczynę dolegliwości, zastosuj odpowiednie leczenie i pożegnaj dolegliwości żołądkowo-jelitowe.

Promocja obejmuje pakiety badań:

W celu skorzystania z promocji należy dostarczyć materiał do badań do 31 sierpnia 2021. Promocja obowiązuje w e-sklepie i siedzibie Instytutu Mikroekologii w Poznaniu. Uwaga! Promocja nie łączy się z innymi rabatami.

Badanie KyberKompakt i KyberKompakt Pro

Są to najbardziej kompleksowe badania mikrobioty jelit. KyberKompakt i KyberKompakt Pro obejmują ilościową i jakościową diagnostyka bakterii wskaźnikowych oraz grzybów (w tym Candida albicans) występujących w jelicie. Czytaj więcej

Badanie patogenów jelitowych 

To jakościowa diagnostyka metodami molekularnymi (real time PCR), aż 24 najczęstszych czynników infekcyjnych: wirusowych, bakteryjnych i pasożytniczych, odpowiedzialnych głównie za stany zapalne żołądka i jelit, manifestujące się m.in. biegunką, bólami brzucha lub nudnościami. Czytaj więcej

Wykonując badanie otrzymujesz:

  • szczegółowy wynik przedstawiony graficznie,
  • opis i interpretację wyniku,
  • propozycję leczenia lub odesłanie do odpowiedniego specjalisty oraz terapię probiotyczną i zalecenia dodatkowe
  • możliwość skonsultowania wyniku na bezpłatnych konsultacjach telefonicznych z diagnostą i dietetykiem.

W Instytucie Mikroekologii możesz uzyskać pomoc niezależnie od miejsca zamieszkania, badania realizujemy  także wysyłkowo, za pośrednictwem e-sklepu, a konsultacje dietetyczne i lekarskie odbywają się  również telefonicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oddział w Warszawie