Kwiecień miesiącem autyzmu! Pobierz ebooka i odbierz specjalny rabat Sprawdź szczegóły
  • 0
Zapraszamy na kolejne spotkanie live z cyklu poświęconemu roli mikrobioty dla zdrowia psychicznego i osi jelito-mózg, który realizujemy we współpracy z SanProbi. Live odbędzie się na naszym Facebooku we wtorek 25.04.2023 o 19:00 z lek. med. Agatą Miserą.
 Podczas live dowiesz się:
  • czym jest mikrobiota jelitowa i jaki ma ona wpływ na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne,
  • w jaki sposób powinniśmy dbać o mikrobiotę,
  • jak skład mikrobioty jelitowej wpływa na regulację emocji, a także o tym dlaczego jej modulacja powinna być w centrum zainteresowania specjalistów próbujących pomóc pacjentom borykającym się z problemami emocjonalnymi.
Live poprowadzi lek. med. Agatą Miserą, która jest lekarką, specjalistką psychiatrii dzieci i młodzieży, psychoterapeutką dzieci i młodzieży (terapia poznawczo- behawioralna). Mieszka i praktykuje w Berlinie. Ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym Charité. Posiadaczka czarnego pasa w karate Shotokan. Wykorzystuje elementy karate w psychoterapii dzieci i młodzieży, łącząc swoje dwie największe pasje. Pracując naukowo, zgłębia fascynujący świat mikrobioty i bada oś mózgowo-jelitową. Z zamiłowania tłumaczka artykułów i książek o tematyce medycznej.

Dołącz już teraz do wydarzenia na Facebooku i bądź z nami na żywo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Oddział w Warszawie