Nowe nazwy badań od 20.05.2024r.

Sprawdź szczegóły

Kwiecień miesiącem autyzmu w Instytucie Mikroekologii

Monika Cyprian

03.04.2023

Właśnie rozpoczął się kwiecień, czyli miesiąc świadomości zaburzeń ze spektrum autyzmu! Być może wiesz, że autyzm nie jest chorobą, tylko specyficznym sposobem interakcji z otaczającym światem. Warto jednak podkreślić, że osoby ze spektrum autyzmu mają dużo więcej wyzwań w życiu codziennym, niż osoby neurotypowe. Dotyczy to również ich zdrowia.
W związku z tym, w kwietniu przygotowaliśmy kilka niespodzianek wspierających zdrowie osób z autyzmem.
Przez cały kwiecień tj. od 1 do 30 kwietnia 2023r. pakiety badań Autyzm i Autyzm + zakupisz z 5% zniżką posługując się kodem autyzm23.


Co uzyskasz realizując badania zawarte w pakietach?

  • informacje o występowaniu nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych wraz ze wskazówkami dietetycznymi,
  • informacje o stanie mikrobioty jelit oraz o stopniu zaawansowania ewentualnej dysbiozy wraz z zaleceniami celowanej probiotykoterapii,
  • informacje o obecności pasożytów jelitowych,
  • dwie 30 minutowe indywidualne konsultacje z dietetykiem (stacjonarnie w Poznaniu lub telefoniczne).

To nie wszystko!
26 kwietnia (środa) – Dzień darmowych konsultacji telefonicznych dla osób ze spektrum autyzmu i ich opiekunów
Porozmawiaj z naszą dietetyczką Zuzanną Przewoźny, która specjalizuje się w  opiece nad osobami autystycznymi i jest w trakcie studiów podyplomowych „Kompleksowy system wsparcia rozwoju dziecka ze spektrum autyzmu”. Zarówno jako osoba ze spektrum autyzmu, jak i opiekująca się dzieckiem z autyzmem lub w trakcie diagnozy, otrzymasz zrozumienie i pomoc w doborze odpowiednich działań.
Wystarczy, że zadzwonisz 26 kwietnia w godzinach 9:00-14:00 pod nr +48 881 958 756
27 kwietnia (czwartek) – Zrozumieć autyzm – w pytaniach i odpowiedziach – live na Instagramie z dietetyczką Zuzanną Przewoźny
Podczas tego live dowiesz się, jak zadbać o zdrowie osób z autyzmem w pigułce. O tym jak ważne jest dbanie o żywienie, wnętrze i zapewnienie odpowiedniej diagnostyki porozmawiamy na naszym Instagramie!
 Bądź z nami 27 kwietnia o godzinie 17:00 na naszym Instagramie @Instytut.Mikroekologii.