Konsultacje

Gałęcka Dr n. med. Mirosława Gałęcka
Specjalista chorób wewnętrznych

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2006 roku prowadzi w Poznaniu Instytut Mikroekologii oferujący kompleksową diagnostykę przewlekłych dolegliwości, u podstaw których leży dysbioza jelitowa oraz przewlekły stan zapalny. Jest lekarzem o szerokim spektrum zainteresowań i holistycznym podejściu do pacjenta. W swej praktyce kieruje się zasadą, że zdrowie zaczyna się w jelitach. Na bazie wieloletniego doświadczenia jest specjalistką w prowadzeniu terapii probiotycznej/mikrobiologicznej oraz diety spersonalizowanej.

  • umów się na konsultację Poznań: 61 862 63 15 konsultacje: wtorek 10-16
  • umów się na konsultację Warszawa: 504 421 420

 

 

Brak obrazu Dr hab. n. med. Jan Mazela, prof. UM
Pediatra, neonatolog

Pracuje w Katedrze Neonatologii UM w Poznaniu. Posiada specjalizację z pediatrii i neonatologii. Staże specjalizacyjne odbywał w Centrum Medycznym Uniwersytetu Illinois w Chicago, potem pracował na Uniwersytecie Temple w Filadelfii oraz prowadział badania nad wziewnymi surfaktantami w Centrum Medycznym Loma Linda w Kalifornii oraz w Discovery Laboratories. W sumie przepracował w USA 11 lat. Od roku 2013 objął kierownictwo Kliniki Zakażeń Noworodka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz rozpoczął badania nad mikrobiomem jelita noworodków i ich wpływem na dalszy rozwój dzieci. Od roku 2015 współpracuje ściśle z Instytutem Mikroekologii w zakresie diagnostyki i leczenia dzieci z IgE niezależną nietolerancją i zespołami dysbiozy jelitowej.

konsultacje: poniedziałek, środa
umów się na konsultację: 61 862 63 15

 

Brak obrazu Dr n. med. Michał Mazela
Pediatra

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. W roku 1963 obronił pracę doktorską, a specjalizację w zakresie chorób dziecięcych uzyskał w roku 1969. W roku 1972 rozpoczął pracę w Poradni Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego MSW, natomiast w 1991 roku został jej kierownikiem. W leczeniu małych pacjentów dr Mazela stosuje holistyczne podejście do procesu diagnostyczno-terapeutycznego wsparte wieloletnim doświadczeniem.

konsultacje: piątek 10-14
umów się na konsultację: 61 862 63 15

 

Dr Monika Szulińska Dr n. med. Monika Szulińska
Specjalista chorób wewnętrznych

Od 2001 asystent w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych, Zaburzeń Metabolicznych i Nadciśnienia Tętniczego Akademii Medycznej w Poznaniu. Od 2012 adiunkt w Zakładzie Edukacji i Leczenia Otyłości i Zaburzeń Metaboliczncych UM w Poznaniu. Główne zainteresowania: otyłość, zaburzenia metaboliczne, nadciśnienie tętnicze związane z otyłością, cukrzyca typu 2, stan zapalny, śródbłonek naczyń krwionośnych.

konsultacje: poniedziałek 14-16
umów się na konsultację: 61 862 63 15

 

Modelska2 Dr n. med. Anna Modelska-Ziółkiewicz
Specjalista chorób wewnętrznych

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Staż podyplomowy odbyła na Uniwersytecie Tomasza Jeffersona w Filadelfii w Stanach Zjednoczonych. Studium doktoranckie i staże specjalizacyjne odbywała w Klinice Endokrynologii w Poznaniu. Pracuje jako lekarz w dziedzinie endokrynologii i medycyny przeciwstarzeniowej. Członek wielu międzynarodowych i krajowych stowarzyszeń lekarskich i naukowych. Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging. Główne zainteresowania w działalności zawodowej to zaburzenia hormonalne, ich diagnostyka i leczenie, choroby tarczycy, medycyna prewencyjna, metody diagnostyczne i terapeutyczne w medycynie przeciwstarzeniowej.
konsultacje: Wybrana środa miesiąca
umów się na konsultację: 61 862 63 15

 

Dr n. med. Grzegorz Manyś
Ginekolog

Specjalista ginekologii i położnictwa oraz specjalista ginekologii onkologicznej. W 1976 roku ukończył Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W latach 1981 i 1983 zdobywał specjalizację I i II stopnia w zakresie Ginekologii i Położnictwa, a w roku 2005 specjalizację z Ginekologii Onkologicznej. Na co dzień pracuje na oddziale Ginekologii Onkologicznej Kliniki Onkologii UM w Poznaniu. Ma wieloletnią praktykę i doświadczenie w pracy z pacjentkami z chorobami nowotworowymi, mięśniakami i torbielami, endometriozą oraz stanami zapalnymi narządów rodnych. Zajmuje się również opieką nad ciężarnymi, antykoncepcją i leczeniem zaburzeń miesiączkowania.
konsultacje: wtorki i czwartki 16-21
-umów się na konsultację: 601 757 581

 

Agnieszka Montgomery2 Dr n. med. Agnieszka Montgomery
Psycholog kliniczny

Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, na Wydziale Nauk Społecznych Kierunek Psychologia, specjalność psychologia kliniczna. Zajmuje się oceną rozwoju dzieci już od 3 miesiąca aż do 18 roku życia. Pracuje z dziećmi z uszkodzeniem mózgu, posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi przedwcześnie urodzonymi, dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym, autyzmem, ADHD, czy zespołami genetycznymi. Wspiera rodziny w przypadku jakichkolwiek zaburzeń rozwojowych i emocjonalnych dziecka. Konsultuje rodziny, pomaga przejść przez trudne kryzysy. Prowadzi również terapię indywidualną metodą psychologii zorientowanej na proces.
konsultacje: wtorek, czwartek
umów się na konsultację: 61 862 63 15

 

Baraniak Mgr Zuzanna Łukaszewicz (Baraniak)
Dietetyk Instytutu Mikroekologii w Poznaniu
Psychodietetyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku dietetyka. W trakcie studiów z psychodietetyki. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Na co dzień pracuje z pacjentami i zajmuje się układaniem diety eliminacyjno – rotacyjnej w Instytucie Mikroekologii. Szczególnie bliski jest jej temat pracy z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi.

konsultacje dietetyczne: poniedziałek 10-16
umów się na konsultację: 61 862 63 15
konsultacje telefoniczne: środa: 13-14.30 nr tel. 881 958 756
zakres konsultacji telefonicznych: interpretacja badania ImuPro, układanie diety eliminacyjno – rotacyjnej, wskazówki dietetyczne

 

Mgr Daria Rządkowska
Dietetyk Instytutu Mikroekologii w Poznaniu

Absolwentka studiów magisterskich i licencjackich na UM w Poznaniu. Absolwentka podyplomowych studiów  Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami borykającymi się z nadwagą i otyłością oraz chorobami metabolicznymi, a także żywionymi dojelitowo i pozajelitowo. Specjalistka w układaniu diety eliminacyjnej i eliminacyjno – rotacyjnej. Uczestniczyła, zarówno jako słuchacz jaki i prelegent w warsztatach, szkoleniach i konferencjach dietetycznych.

konsultacje telefoniczne: czwartek 13-14.30 tel. 882 131 072
dobór odpowiedniego badania, interpretacja ImuPro, układanie diety eliminacyjno – rotacyjnej, wskazówki dietetyczne

 

Drews - Raczewska Mgr Katarzyna Drews-Raczewska
Dietetyk Instytutu Mikroekologii w Poznaniu
Specjalista ds. szkoleń

Absolwentka studiów magisterskich i licencjackich na UM w Poznaniu. Absolwentka podyplomowych studiów  Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami borykającymi się z nadwagą i otyłością oraz chorobami metabolicznymi, a także żywionymi dojelitowo i pozajelitowo. Specjalistka w układaniu diety eliminacyjnej i eliminacyjno – rotacyjnej. Uczestniczyła, zarówno jako słuchacz jaki i prelegent w warsztatach, szkoleniach i konferencjach dietetycznych.

konsultacje telefoniczne: Zawieszone do odwołania  tel. 882 131 072
zakres konsultacji telefonicznych: dobór odpowiedniego badania, interpretacja ImuPro, układanie diety eliminacyjno – rotacyjnej, wskazówki dietetyczne

 

Bartnicka Mgr Anna Bartnicka
Kierownik działu naukowego Instytutu Mikroekologii w Poznaniu

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku analityka medyczna. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Zakażeń Noworodka, na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Tematyka pracy doktorskiej obejmuje mikroflorę przewodu pokarmowego noworodków oraz czynników na nią wpływających. Do jej głównych zainteresowań należy mikroflora jelitowa i jej znaczenie w zdrowiu i chorobie oraz nadwrażliwość pokarmowa IgG-zależna (alergia opóźniona; utajona). Posiada wieloletnie doświadczenie w aspekcie zaburzeń mikroflory, zespołu jelita przesiękliwego i alergii opóźnionej. Jest także wykładowcą na konferencjach medycznych i warsztatach.

konsultacje telefoniczne: wtorek  9-10.30  tel. 602 441 399
zakres konsultacji telefonicznych: interpretacja wszystkich badań, terapia mikrobiologiczna, probiotyki

 

 

Mgr Emilia Raszyńska

Specjalista ds. żywienia Instytut Mikroekologii oddział w Warszawie.


Absolwentka studiów magisterskich z zakresu psychologii społecznej oraz studiów podyplomowych związanych z coachingiem oraz dietetyką w chorobach wewnętrznych i metabolicznych (Warszawski Uniwersytet Medyczny). W swojej praktyce łączy wiedzę z zakresu dietetyki i psychologii.
Oprócz konsultacji dietetycznych pracuje również z klientami nad zmianą nawyków żywieniowych oraz nauką podstawowych zasad potrzebnych do rozpoczęcia zmiany w tym obszarze.

umów się na konsultację dietetyczną: wtorek, środa, czwartek godz. 9:00-15:00 tel. +48 504 421 420

Szpital Św. Elżbiety ul. Goszczyńskiego 1, 02-616 Warszawa
warszawa@instytut-mikroekologii.pl

konsultacje telefoniczne:

Wtorek, środa, czwartek godz. 9:00-15:00 tel. +48 504 421 420
(zakres konsultacji telefonicznych: dobór odpowiedniego badania, interpretacja ImuPro, układanie diety eliminacyjno – rotacyjnej, wskazówki dietetyczne)

 

Dr n. przyr. Anna Romaniuk
mikrobiolog, psychodietetyk

Doktorat z immunologii obroniła w Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN, gdzie kontynuowała karierę naukową. Specjalizuje się w diagnostyce i terapii zaburzeń mikroflory jelitowej u dzieci ze spektrum autyzmu, chorobach autoimmunologicznych i alergicznych w tym w atopowym zapaleniu skóry. Stosuje holistyczne podejście do zaburzeń układu odpornościowego i procesów neurodegradacyjnych uwzględniając procesy metylacyjne i zaburzenia flory jelitowej.

umów się na konsultację: 22 542 06 85
Szpital Św. Elżbiety ul. Goszczyńskiego 1, 02-616 Warszawa
warszawa@instytut-mikroekologii.pl
Koszyk Produkt został usunięty. Cofnij
  • Brak produktów w koszyku