Kwiecień miesiącem autyzmu! Pobierz ebooka i odbierz specjalny rabat Sprawdź szczegóły
  • 0

Kwiecień jest miesiącem świadomości autyzmu. W związku z tym przygotowaliśmy kilka niespodzianek, które mają na celu zwiększyć dostępność kompleksowego wsparcia osób ze spektrum.

Choć autyzm jest specyficznym sposobem interakcji z otaczającym światem, a nie chorobą, to jednak osoby autystyczne mają dużo więcej wyzwań w życiu codziennym, niż osoby neurotypowe. Dotyczy to również ich zdrowia.

  • Około 80% osób z autyzmem ma problemy ze strony układu pokarmowego, takie jak: zaparcia, bóle brzucha, gazy, biegunki i wzdęcia.
  • Objawy te związane są z nieprawidłową motoryką przewodu pokarmowego, przepuszczalnością jelit, zaburzeniami mikrobioty, a także nietolerancją, czy nadwrażliwością pokarmową.

 Cieszymy się, że specjalizujemy się w diagnostyce i terapii dolegliwości jelitowych oraz opiece dietetycznej osób z autyzmem. Dzięki temu wiemy, jak zapewnić opiekę w takich problemach. Jak pokazują nasze doświadczenia, dzięki lepszej sprawności przewodu pokarmowego, możliwa jest również poprawa ogólnego funkcjonowania, w tym społecznego i komfortu osób ze spektrum.

Skorzystaj z darmowego wsparcia naszej specjalistki podczas dnia darmowych konsultacji telefonicznych!

Wystarczy, że zadzwonisz 26 kwietnia w godzinach 9:00-14:00 pod nr  +48 881 958 756.

Konsultacji będzie udzielać nasza dietetyczka – Zuzanna Przewoźny, która specjalizuje się w opiece nad osobami z autyzmem i jest w trakcie studiów podyplomowych “Kompleksowy system wsparcia rozwoju dziecka ze spektrum autyzmu”. Zarówno jako osoba z autyzmem, jak i opiekująca się dzieckiem ze spektrum, czy w trakcie diagnozy, otrzymasz zrozumienie i pomoc w dobraniu odpowiednich działań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Oddział w Warszawie