• 0

Zdrowie intymne kobiet jest ważne, dlatego z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy 10% zniżki na wszystkie panele badania mikrobioty pochwy VagiStatus z kodem:  ZDROWIEKOBIET

Promocja trwa przez cały tydzień od 8 do 14.03.2021 r. i dotyczy badań VagiStatus zamówionych w e-sklepie oraz siedzibie Instytutu Mikroekologii w Poznaniu. Materiał do badania można dostarczyć w ciągu 2 miesięcy od zakupu.

Badanie mikrobioty pochwy VagiStatus pozwala określić stan zdrowia pochwy

W pochwie zdrowej kobiety, podobnie jak w jelitach, znajduje się unikalny mikrobiom. Są to mikroorganizmy – głównie bakterie z rodzaju Lactobacillus oraz w niewielkiej ilości inne bakterie i grzyby. Dysbioza mikrobioty pochwy powoduje, że w środowisku tym mogą z łatwością namnożyć się mikroorganizmy patogenne (bakterie, grzyby, wirusy), powodujące infekcje układu moczowo-płciowego i przykre dolegliwości.

Wybierz panel badania VagiStatus najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb i zamów je teraz o 10% taniej z kodem: ZDROWIEKOBIET.

Pobranie wymazu do badania mikrobioty pochwy i konsultacja u położnej

U nas umówisz się także na pobranie wymazu do badania VagiStatus i konsultację u położnej w Poznaniu, w dniach: 8, 15, 22, 23 marca. Zadzwoń i umów się 61 862 63 35.

Jesteś  z innego miasta lub nie pasują Ci te terminy?

Możesz też pobrać wymaz u swojego ginekologa/położnej, a materiał do badania przesłać do nas kurierem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

Oddział w Warszawie